2440/876
Poul Steen Schmidt (f. 1946)
“Madam Blås lyse øjeblik”, 2015. Sign. monogram 2015. Olie på lærred. 50×47. Uindrammet.
Vurdering
976965 | ||
923867 (Autobud) | ||
976965 | ||
923867 |