1324/​8593

Russisk vase af grøn opalineglas, dekoreret i farver. 19.-20. årh. H. 31.

Minimal aldersslitage.

Russisk tema-auktion, 10. juni 2013

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

3.200 DKK
3.000 DKK