2426/​274

Marcel Cogniet (f. Paris 1857, d. 1914)

Parti fra klippekyst. Sign Marcel Cogniet. Olie på lærred. 27,5×41.

Mindre krakeleringer. Behov for let overfladerensning.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

850 DKK

16 bud

998214 850 DKK
1071871 800 DKK
998214 750 DKK
1071871 700 DKK
882182 (Autobud) 650 DKK
1071871 650 DKK
882182 (Autobud) 600 DKK
1071871 550 DKK
882182 (Autobud) 500 DKK
1071871 480 DKK
882182 (Autobud) 460 DKK
1071871 440 DKK
882182 420 DKK
1071871 400 DKK
925245 380 DKK
998214 360 DKK