2426/274
Marcel Cogniet (f. Paris 1857, d. 1914)
Parti fra klippekyst. Sign Marcel Cogniet. Olie på lærred. 27,5×41.
Mindre krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Vurdering
Hammerslag
16 bud
998214 | ||
1071871 | ||
998214 | ||
1071871 | ||
882182 (Autobud) | ||
1071871 | ||
882182 (Autobud) | ||
1071871 | ||
882182 (Autobud) | ||
1071871 | ||
882182 (Autobud) | ||
1071871 | ||
882182 | ||
1071871 | ||
925245 | ||
998214 |