2143/337
To afrikanske masker og en figur af delvist bemalet og udskåret træ. 20. årh. H. 19–23. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag