2022/131
Fransk console dessert af mahogni med plader af hvid marmor. 19. årh.s midte. H.86. B. 82. D. 30.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag