1947/464
Fransk skilt af jern med påskrift “Chasse réservée”. 20. årh.s begyndelse. 17×33.
Rusten. Fremstår med alders- og brugsslitage. Monteringshuller.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Vurdering
Hammerslag