1947/​464

Fransk skilt af jern med påskrift “Chasse réservée”. 20. årh.s begyndelse. 17×33.

Rusten. Fremstår med alders- og brugsslitage. Monteringshuller.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

600 DKK

600 DKK
550 DKK
500 DKK