2120/44
Engelsk vitrine af mahogni rigt prydet med intarsia, svungen front med dør, stående på let tilspidsede ben. 20. årh. H. 161. B. 123. D. 34,5.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger ikke, låge er låst. Mindre skader på ben.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag