2148/533
Karen Kjær Laursen (f. Århus 1954)
“Balanceakt i frugtskål”. Sign. KKL; sign. og dateret på etiket på bagsiden. Olie på lærred. 131×97.
Original stand. Rammen har minder afskalninger.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag