2142/9111
“Dauphine Wallet On Chain” af lyserødt læder med gyldne beslag, aftagelig kædehank, en udvendig baglomme, otte kortpladser og blomstret læderfor. En lilla kortholder og en rød pung medfølger. Taske H. 12 x B. 22 x D. 3 cm. Pung H. 9 x B. 17 og kortholder H. 7 x B. 9,5 cm. (3)
Original æske, pose og autenticitetskort medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Et par sorte ridser bagpå. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag