2425/863
Et sæt på seks stole af hvidt plast på drejesokkel af hvidlakeret stål, løse hynder betrukket med grå uld. Model 115. Designet 1960. Udført hos Arkana. (6)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|