2015/20
Et sæt på fire Regency indskudsborde af mahogni med indlægninger, “faux bamboo” stel. 19. årh. H. 64–69. L. 36–50. B. 27–35. (4)
Brugsslitage. Enkelte manglende listeindlægninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud