2418/234
Paul Lothar Müller (f. 1869, d. 1956)
En kvinde i traditionel nordafrikansk klædedragt og smykker. Sign. Paul Lothar Müller. Olie på malepap. 46×28.
Mindre afskalninger. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag
24 bud