903/566
Max Müller (f. Frederiksberg 1911, d. København 1991)
Marché aux puces, Paris. Sign. Max Müller 76. Olie på masonit. 56×66.
Malerier, skulpturer, grafik, 29. september 2021
Vurdering
Hammerslag