2027/579
Viggo Rørup (f. 1903, d. 1971)
Opstilling med blomster i en vase. Sign. V. Rørup. Olie på lærred. 73×60.
Lærred bør strammes op.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud