2432/35
Fransk skrivebord af rosentræ med beslag af forgyldt bronze, sarg med skuffe. Louis XV form, 19. årh.s slutning. H. 75. L. 104. B. 66.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag