12004/161
John Rubani (f. Sodring 1935, Nibe/Sæby/Skagen/Norge,1960-)
Motiv fra vestkysten med solnedgang over klitterne. Sign. John Rubani. Olie på lærred. 50×70. Rammemål 64.5×84.5 cm.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag