2431/108
Kontrabas af poleret og lakeret træ. Serienummer 191156. Graveret med initialer. 20. årh. H. 187.
Trykmærke på den ene side. Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage, herinder mindre ridser og mærker.
Vurdering
102054 |