2416/249
Ludvig Jacobsen (f. Odense 1890, d. Vanløse 1957)
En lyshåret pige iført en grøn kjole. Sign. Ludvig Jacobsen. Olie på lærred. 50×40.
Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag