1216/​775

Leo Enna

Gulvvase af keramik, dekoreret i farver med stiliseret bladmotiv. Sign. Leo Enna Danmark. H. 50.

Krakeleringer.

Moderne kunst og design, 17. april 2012

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK