1216/775
Leo Enna
Gulvvase af keramik, dekoreret i farver med stiliseret bladmotiv. Sign. Leo Enna Danmark. H. 50.
Krakeleringer.
Moderne kunst og design, 17. april 2012
Vurdering
Hammerslag