872/228
Et par svenske prismelampetter af forgyldt bronze hver med to lysarme, behængt med prismer. 19. årh. H. 72. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 31. maj 2017
Vurdering
Hammerslag