2138/885
Øssur Mohr (f. 1961)
Abstrakt komposition. Sign. Øssur Mohr 97. Olie på lærred. 35×25.
Enkelt krakelering.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag