Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014)
Tre kompositioner. Én er sign. Finn Pedersen 07. Oliekridt og kuglepen på papir, oliekridt på papir og akvarel på papir. Bladstørrelser 20×14, 20×15 og 29×40. (3)
Undersøgt i ramme. Én med fold og flosset kant i øverste venstre hjørne.
Moderne kunst og design, 25. maj 2021