12103/286
Fransk kaminur af forgyldt zink. 19. årh.s slutning. H. 42. B. 40.
Almindelige brugs- og alderstegn. Forgyldning delvist slidt bort. Nøgle og pendul medfølger. Bemærk venligst: Bruun Rasmussen garanterer ikke for værkets funktionsduelighed.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag