Ubekendt maler, 18. årh.
Landskab med hyrder, der passer en flok køer og får. Usigneret. Olie på lærred monteret på lærred. 57×72,5.
Reparationer og retoucheringer. Enkelte minimale afskalninger samt mindre krakeleringer.
808896 (Autobud) | ||
107745 | ||
808896 |