2003/240
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Marine med talrige skibe på sundet. Sign. H. Lübbers, 1927. Olie på lærred. 29×37.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. januar 2020
Vurdering
Hammerslag