12044/7
Markus Bühler-Rasom (f. Zürich 1969)
“Inuit-Panoramas” serien, isbugt. Usign. Farvefotografier monteret på metalplader. Hver foto 50×50. (4)
Ridser på det ene foto.
Kunst, antikviteter & design, 29. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag