2435/844
Skandinavisk design
Pendel med indvendig, perforeret, kegleformet skærm af messing. Udvendig skærm af glas. H. 30.
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre hak på kanter af glas. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 27. august 2024
Vurdering
Hammerslag