2445/​47

Dansk régence armstol af bøgetræ, udskåret med muslinger og bladværk. 18. årh.s midte.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Dette emne er udgået

1133488 2.100 DKK
912868 (Autobud) 2.000 DKK
1133488 2.000 DKK
912868 1.500 DKK