2108/714
Alan Davie (f. Grangemouth 1920)
Claes Oldenburg (f. Stockholm 1929)
To kompositioner fra Portfolio 1 C Life. En er sign. i trykket og usign. Litografier i farver. Bladstørrelse 39×58. (2)
Undersøgt i ramme. Der er en trykfold i midten.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag