903/598
Caziel (f. Sosnowiec, Polen 1906, d. Somerset, England 1988)
Uden titel. Sign. Caziel, Noël, à Anne. Kul på papir. Lysmål 24,5×15.
Proveniens: Privatsamling, Danmark. Modtaget direkte fra kunstneren.
Malerier, skulpturer, grafik, 29. september 2021
Vurdering
Hammerslag