2436/315
Chr. Benjamin Olsen (f. Odense 1873, d. Frederiksberg 1935)
Marine med skibe i høj sø. Sign. Chr. Benjamin Olsen. Olie på lærred. 102×152.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.
Vurdering