2118/684
Ole Kielberg (f. Hillerød 1911, d. Daugløkke 1985)
Uden titel. Usign. På bagsiden: “Fra boet efter Ole Kielberg. Ufuldendt. Jan Garff” samt tekst af Erik Fischer. Olie på lærred. 50×38.
Original stand.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud