2436/1259
Tre par ørestikker af 14 kt. guld. L. 2–2,5. Samlet vægt ca. 6,5 g. (6)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Et par mangler låse.
Vurdering
Hammerslag
307199 | ||
1028014 | ||
1145586 (Autobud) | ||
1028014 | ||
1145586 | ||
307199 |