2142/​9006

Cartier

Taske af bordeaux læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, en udvendig lomme, et rum med en indvendig lynlås lomme og sort stof for. H. 21 x B. 28 x D. 7 cm.

Accompanied by original dustbag

Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Slitage på kanter. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK
3.200 DKK
(Autobud) 3.000 DKK
3.000 DKK
(Autobud) 2.900 DKK
2.800 DKK
2.000 DKK