2142/9006
Taske af bordeaux læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, en udvendig lomme, et rum med en indvendig lynlås lomme og sort stof for. H. 21 x B. 28 x D. 7 cm.
Accompanied by original dustbag
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Slitage på kanter. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag