2427/86
Par konsolborde af forgyldt træ, rigt udskåret med ben i form af figurer afsluttet på “claw and ball”. 20. årh. H. 76,5. B. 77. D. 35. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juli 2024
Vurdering
Hammerslag