2427/​86

Par konsolborde af forgyldt træ, rigt udskåret med ben i form af figurer afsluttet på “claw and ball”. 20. årh. H. 76,5. B. 77. D. 35. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Fra i Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?