2142/205
Ubekendt maler, 19.årh.
Et ungt par på en balkon. Usigneret. Olie på lærred monteret på lærred. 59×44.
Retoucheringer og reparationer Krakeleringer og mindre afskalninger. Lærredet er dubleret.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag