902/634
Samuel Joensen-Mikines (f. Mykines 1906, d. København 1979)
Udsigt over havet med fjelde, Færøerne. Sign. S.J. Mikines 41. Olie på lærred. 94×127.
Seller informs: Ingen
Malerier og skulpturer, 8. juni 2021
Vurdering
Hammerslag