2027/808
Shin & Tomoko Azumi
“LEM”. Et par barstole med justérbart stel af stål, betrukket i sæder med sort skind. Udført og stemplet hos La Palma, Italien. H. 66–79. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Lugtgener af røg.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag