12104/183
Dækketøjsskab af rigt udskåret egetræ med beslag af metal. Nygotisk stil, ca. 1930. H. 143. B. 186. D. 55.
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag