12104/​183

Dækketøjsskab af rigt udskåret egetræ med beslag af metal. Nygotisk stil, ca. 1930. H. 143. B. 186. D. 55.

Almindelig brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag