2109/​2051

TAG Heuer

Herrearmbåndsur af stål. Model Aquaracer, ref. WAY201B.BA0927. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 5. Blå skive med hvide indeks og visere. TAG Heuer lænke af stål med foldespænde. Omkreds ca. 21,5 cm. Urets diameter 45 mm. 2010'erne.

Uret fremstår ny og ubrugt. Original TAG Heuer æske, manual samt usigneret garantibevis medfølger.

Dette emne handles i fuldmoms

Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.

Armbåndsure, 3. marts 2021

Vur­dering

10.000–15.000 DKK

Hammerslag