12147/17
Venetiansk ampel af klart glas. Indvendigt med et blus. 20. årh.s begyndelse. H. 142. Diam. 26.
Brugsslitage. Nogle afslag. Monteret til el.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag