12147/​17

Venetiansk ampel af klart glas. Indvendigt med et blus. 20. årh.s begyndelse. H. 142. Diam. 26.

Brugsslitage. Nogle afslag. Monteret til el.

Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag