2442/​790

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

Uden titel. Sign. Mogens Andersen 75, 230/300. Litografi i farver. Lysmål 75×55.

Undersøgt i ramme. Fugtplet ved nederste kant. Mindre misfarvninger.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.950 DKK

20 bud

982604 1.950 DKK
576 (Autobud) 1.900 DKK
982604 1.850 DKK
576 (Autobud) 1.800 DKK
1057284 1.750 DKK
576 (Autobud) 1.700 DKK
1057284 1.650 DKK
576 (Autobud) 1.600 DKK
1057284 1.550 DKK
576 (Autobud) 1.500 DKK
1057284 1.450 DKK
576 (Autobud) 1.400 DKK
1057284 1.350 DKK
576 (Autobud) 1.300 DKK
1057284 1.250 DKK
576 (Autobud) 1.200 DKK
1057284 1.150 DKK
576 (Autobud) 1.100 DKK
1057284 1.050 DKK
576 1.000 DKK