Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Uden titel. Sign. Mogens Andersen 75, 230/300. Litografi i farver. Lysmål 75×55.
Undersøgt i ramme. Fugtplet ved nederste kant. Mindre misfarvninger.
576 |