2450/​898

Dansk snedkermester

Sæt på otte spisebordsstole af cubamahogni. Sko af messing. Sæde betrukket med gult stof. Udført 1930érne. (8)

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?