2124/316
Kommode af mahogni, front med fire skuffer, stående på let tilspidsede ben. Empireform. 20. årh. H. 76. B. 63. D. 42.
Falmet. Nøgle medfølger ikke. Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag