2113/7655
Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972)
Figurkomposition. Sign. CRD 06, 9/10. Litografi i farver. Lysmål 61×46.
Samtidskunst, 30. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud