2422/​880

Maurice Burke

Safaristol med stel af sortlakeret træ, betrukket med sort kunstlæder. Udført og mærket for Arkana.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.

Moderne kunst og design, 28. maj 2024

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag